شیلنگ بافته از فولاد ضد زنگ

شیلنگ بافته از فولاد ضد زنگ

پلی اتیل فلوئوروآتیلن (PTFE)، به نام تجاری تفلون، فلوئوروپلیمر خصوصیات منحصر به فرد است که به طور گسترده ای در محصولات و شاخه های مختلف صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. خواص پایه PTFE به عنوان مواد شلنگ: مقاومت شیمیایی عالی به تقریبا تمام مواد شیمیایی؛ محدوده دمای کار گسترده (از -70 ° C تا 260 ° C به عنوان یک استاندارد)؛ محدوده دمای کاری گسترده (از -70 ° C تا 260 ° C به عنوان یک استاندارد)؛ خواص خود تمیز کردن - سطح غیر چوب.

ارسال درخواستچت کن

جزئیات محصول

پلی اتیل فلوئوروآتیلن (PTFE)، به نام تجاری تفلون، فلوئوروپلیمر خصوصیات منحصر به فرد است که به طور گسترده ای در محصولات و شاخه های مختلف صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص پایه PTFE به عنوان مواد شلنگ:

  • مقاومت شیمیایی عالی برای تقریبا تمام مواد شیمیایی؛

  • محدوده دمای کار گسترده (از -70 ° C تا 260 ° C به عنوان یک استاندارد)؛

  • محدوده دمای کار گسترده (از -70 ° C تا 260 ° C به عنوان یک استاندارد)؛

  • خواص خود تمیز کردن - سطح غیر چوب.


شیلنگها نه تنها از PTFE بلکه از سایر فلوروپلیمرهای مشابه مانند FEP، PFA، MFA، ETFE، ECTFE تولید می شود. آنها دارای مقاومت مکانیکی و خواص پردازش متفاوت هستند.


امروزه شیلنگ های ساخته شده از PTFE و فلوئور پلیمرهای مشابه در تمام بخش های صنعت به عنوان مثال برای بخار، روغن داغ، سوخت، رنگ، چسب، انتقال گاز با فشار بالا استفاده می شود. در صنایع شیمیایی، آنها برای بارگیری و تخلیه اسیدها، پایه ها، حلال های آلی و مواد شیمیایی بسیار تهاجمی مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه های شلنگ PTFE انتقال بسیار بهداشتی را تضمین می کنند و به طور کامل مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، داروسازی و بیوتکنولوژی را پوشش می دهند.


عکس های محصول:


tube stub ends PTFE hose.JPG

پرس و جو